+48 510250665

Cennik

  • Cena noclegu: 100 zł/osoba/dobę 
  • dzieci do 2 lat gratis jeżeli śpią z rodzicami
  • Śniadanie: 40 zł
  • Terminy specjalne: Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało, długi weekend w sierpniu i listopadzie, Boże Narodzenie i Sylwester ceny ustalane na bieżąco.

Przyjmujemy grupy szkolne, zielone szkoły, wycieczki szkolne, grupy zorganizowane dorosłych, rodziny i osoby indywidualne. Dla grup zorganizowanych oferujemy nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją, ceny uzgadniane indywidualnie.

Welkanoc w rodzinnym gronie:) | Wielkanoc

Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA. Do dyspozycji gości oddajemy: ogród idealny do wypoczynku możliwość korzystania z grilla piłkarzyki dla dzieci i dorosłych gry świetlicowe Istnieje także możliwość zaparkowania przed ośrodkiem. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane.

Czytaj więcej


Wakacje w Agawie :) | Wakacje

Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA. Do dyspozycji gości oddajemy: ogród idealny do wypoczynku możliwość korzystania z grilla piłkarzyki dla dzieci i dorosłych gry świetlicowe Istnieje także możliwość zaparkowania przed ośrodkiem. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane. DUŻE RABATY DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP oraz ZIELONYCH SZKÓŁ!

Czytaj więcej


Atrakcyjny pobyt dla grup w Agawie w Karpaczu! | Grupy zorganizowane

Zapraszamy grupy zorganizowane na pobyt w Karpaczu. Gwarantujemy komfortowe warunki i atrakcyjne ceny! Zapraszamy grupy młodzieży, dorosłych, emerytów, białe i zielone szkoły! UWAGA!! Preferujemy kontakt telefoniczny. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-SAT + studia z łazienkami i TV-SAT.  Na miejscu: wyżywienie - 2 posiłki dziennie, kawiarnia-świetlica Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA. Do dyspozycji gości oddajemy: ogród idealny do wypoczynku możliwość korzystania z grilla piłkarzyki dla dzieci i dorosłych gry świetlicowe Istnieje także możliwość zaparkowania przed ośrodkiem. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane.  

Czytaj więcej


Na narty do Karpacza! | Narty

Zapraszamy na zimowy pobyt i narciarskie szaleństwo do Karpacza. Promocje dla zorganizowanych grup szkolnych, dorosłych, emerytów, białych szkół. Atrakcyjne ceny. UWAGA!! Preferujemy kontakt telefoniczny. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-SAT + studia z łazienkami i TV-SAT. Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA.

Czytaj więcej


Zimowy pobyt dla całych rodzin! | Dla rodzin

Zapraszamy na zimowy wypoczynek całe rodziny. Gwarantujemy świetną zabawę w Karpaczu i atrakcyjne ceny. UWAGA!! Preferujemy kontakt telefoniczny. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-SAT + studia z łazienkami i TV-SAT. Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA.

Czytaj więcej


Zielona szkoła w Agawie w Karpaczu | Zielone Szkoły

Zapraszamy na zielone szkoły zorganizowane grupy dzieci i młodzieży! Atrakcyjne ceny! UWAGA!! Preferujemy kontakt telefoniczny. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-SAT + studia z łazienkami i TV-SAT. Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA.

Czytaj więcej


Wycieczka w Agawie w Karpaczu! | Wycieczki szkolne

Zapraszamy wycieczki młodzieży, dorosłych i seniorów do Karpacza! Gwarantujemy komfortowe warunki i atrakcyjne ceny! UWAGA!! Preferujemy kontakt telefoniczny. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-SAT + studia z łazienkami i TV-SAT.  Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA. Do dyspozycji gości oddajemy: ogród idealny do wypoczynku możliwość korzystania z grilla piłkarzyki dla dzieci i dorosłych gry świetlicowe Istnieje także możliwość zaparkowania przed ośrodkiem. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane.  

Czytaj więcej